BOKHYLLOR, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

Ek. Underdel med fyra lådor, överdel med hyllor samt skåpsdörr med blyglas. Beslag i gulmetall. L 132, b 51, h 190.

Bruksslitage, fläckar, repor samt sprickor. Senare delar. En dörr med skadat beslag. En låda samt skåpsdörrar låsta. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK