Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

STOLAR, ett par, NY-Louis XVI. 1800-tal.

Klädd sits och rygg. Skuren dekor.

Slitage och skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK