27391
SERVISDELAR, 10 st, porslin, Royal Copenhagen, 1900-talets senare del.
Servisdelar, 10 st, porslin, royal copenhagen, 1900 talets senare del

"Blå blomst", 6 äggkoppar, salt- och pepparströare, ett par mindre skålar med lock.

Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
400 SEK