SERVISDELAR, 10 st, porslin, Royal Copenhagen, 1900-talets senare del.

"Blå blomst", 6 äggkoppar, salt- och pepparströare, ett par mindre skålar med lock.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
400 SEK