Tilaa uutiskirjeemme

27441
KARMSTOL med FOTPALL. Etikettmärkt Bröderna Andersson, Ekenässjön.
Karmstol med fotpall. etikettmärkt bröderna andersson, ekenässjön.

Svart klädsel i läderimitation. Justerbar rygg.

Slitage samt skador. Karmarna med repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK