OLJELAMPOR, 3 st, lergods, romersk typ.

Olika modeller, bla i form av manshuvud. Den minsta funnen i Effesos, Turkiet på 1950-talet. L 8-11.

Slitage och skador.

Lähtöhinta
800 SEK