27503
OLJELAMPOR, 3 st, lergods, romersk typ.
Oljelampor, 3 st, lergods, romersk typ

Olika modeller, bla i form av manshuvud. Den minsta funnen i Effesos, Turkiet på 1950-talet. L 8-11.

Slitage och skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK