TEKOPPAR 3 st MED FAT OCH ASSIETTER, porslin, nyrokokostil, Meissen 1900-talets första hälft.

Rikt förgylld rocailledekor. H 8.

Slitage, en kopp med fat och assiett är andrasorteringsmärkt.

Lähtöhinta
2 000 SEK