PARTI LEKSAKER, 4 delar, Bl a Schuco samt Technofix. 1900-tal.

Apa med fiol, Schuco, h 11. Apa, h 21. Fågel, l 11 samt bil, Technofix, l 8.

Bruksslitage, delar saknas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK