STOLAR, 6 st, "Gracell", Yngve Ekström, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Betsat trä. Sits i beige skinnimitation. Etikettmärkta "Gemla Diö Sweden Made in Sweden".

Bruksslitage. Smärre stötskador, repor samt fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK