ALBUM 6 st MED KUNGLIGA VYKORT, Sverige 1910-80-tal.

Motiv av Sveriges kungahus under 1900-talet.

Slitage, två album med mest senare fotokopior, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK