BORD och STOLAR, 4 st, bl a "Napoli", David Rosén, 1900-talets andra hälft.

Bordet "Napoli", i teakfanér och bok. Rektangulär skiva på kopplade ben, 2 iläggsskivor à 45 cm. L 146, b 80, h 73. Stolarna i bok med spjälrygg, lös stoppad sits.

Bruksslitage. Fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK