GLAS, servis, 75 delar, 1900-talets mitt.

20 vinglas (h 18), 20 snarlika lägre glas (h 14-15), 23 starkvinsglas, 12 likörglas.

Bruksslitage. Något avvikande höjder inom samma glaskategori.

Lähtöhinta
2 000 SEK