PARTI SILVER, 6 delar, Bla Charles Boyton, London, England, 1836/37. Vikt 218g.

Sockerruska otydl mästarstpl, London, 1899/1900. Sockertång, England. Saltkar, bukig form, H. Matthews, Birmingham, 1945/46. 3 skedar, varav två med förgylld spegel av Charles Boyton, London, 1836/37. H 3,5-15,5, l 10-13,5.

Slitage. Anlöpningar. Tejprester. Bucklor. Tång med bristning.

Lähtöhinta
2 500 SEK