27671
KLAFFBORD, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft.
Klaffbord, karl johan-stil, 1900-talets första hälft.

Mahognyfanér, två klaffar, pelarformat centralben på fyrpassformad fotplatta med tassfötter. Tot l 125, b 66, h 77.

Slitage och repor samt ojämnt solblekt.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK