GOLVJORDGLOB, Paul Oestergaard Columbus Verlag, Berlin, 1960-tal.

Benställning i trä. Jordglob i glas uppburen av kromad metallring. H 120.

Smärre fläckar och fanérskador.

Lähtöhinta
5 000 SEK