27677
STOLAR, 4 st, Karl Johan-stil, tidigt 1900-tal.
Stolar, 4 st, karl johan-stil, tidigt 1900-tal.

Mahognyfanér med peltaformade ryggar och sabelben. Stoppade sitsar.

Slitage med repor och några lösa ryggar samt en trasig sits.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK