SNEDKLAFFSEKRETÄR, empirestil, 1900-talets första hälft.

Mahognyfanér, klaff med små lådor och lucka. Två större lådor. Fyra nedåt avsmalnande ben. L 76, b 40-73, h 102. Nyckel finns.

Slitage med fuktskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK