277150

RING, 18k guld samt vitguld med små briljantslipade diamanter, 1900-talets andra hälft. Tot vikt 4,1g.

Str 18,5/58. V-formad fattning. Svensk importstämpel.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK