BRICKA, silver, David Andersen & Comp AB, Stockholm 1913. Vikt ca 1100g.

Rund, konturerad kant. Svensk importstämpel. Diam 39.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
6 500 SEK