277431

BORDSUPPSATS, glas samt förgylld mässing, empirestil, sent 1800-tal.

Skål av slipat glas uppburen av putto. Rund fot med tassfötter. H 26.

Lagning på puttons fot. Smärre anlöpningar på mässingen.

Lähtöhinta
4 000 SEK