BESTICK, 78 st, silver, "Sten Sture", Eric Löfman, MGAB Linköping, 1960/70-tal. Tot silvervikt ca 1900 gram.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 12 dessertskedar, 2 uppläggningsskedar, 4 smörknivar.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
10 000 SEK