MATSALSGRUPP, 7 delar, FH 4103, Hans J Wegner.

Teak och ek. Sex stolar, svängd rygg. Tre rundade ben. Bord med rund skiva, tre rundade ben. Diam 120, H 71.

En stol med skada vid sitsen. Två med lagningar. Repor och nötmärken. Bordet med fläckar på skiva.

Lähtöhinta
15 000 SEK