278729

PARTI GLAS, 3 delar, bla Mona Morales Schildt, Kosta samt Murano, Italien, 1900-talets mitt.

Vas av Schildt med ränder i underfång. H 15,5. Grön skål från Murano. Diam 12. Blad formad skål. L 10.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK