BESTICK, 44 delar, sterlingsilver och emalj. Bl a Tostrup, Norge, 1900-tal. Tot vikt ca 890 g.

Dessertgafflar, 24 st, David Andersen, Norge, l 13. Moccaskedar, 12 st, Norge, l 9. Uppläggningsbestick, 2 par, Tostrup, Norge, l 17. Uppläggningssked, Sverige, l 15. Salt och pepparkar, 3 st, Tostrup, Norge, h 6.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK