MATSERVIS, 51 delar, Christineholm Porcelaine, sent 1900-tal.

Med blå blomster. Bestående av 14 mattallrikar, 14 sopptallrikar, 14 assietter, terrin med lock, 4 ovala uppläggningsfat i olika strl, såsskål, 2 karotter, salt och pepparströare.

Slitage. Nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK