PARTI SILVER, 7 delar, 1900-tal, vikt 146 g (exkl. spatel o glasinsats).

Servettringar, 4 st, h 2-3,5.
Bägare, GAB, Stockholm, h 9.
Sockerruska, blå glasinsats, h 10.
Spatel, ben med silverfattning, London, England, 1906, l 42.

Bruksslitage, gravyr. Servettringar med sprickor, bristningar, bucklor, ben med sprickor, nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK