SKÅP, 1700-tal.

SKÅP, 1700-tal.

Överdel med svängt krön. Två skåpluckor med bakomliggande hyllplan var av en är en skedhylla.
Underdel med snedställda hörn. Skåp, bakomliggande hylla. L 112, B ca 52, H 206.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Ev. senare lås. Avlutad.

Lähtöhinta
5 000 SEK