SIDEBOARD, Erik Wörtz för IKEA, 1960-tal.

Ek. Två skjutdörrar samt fyra lådor. L 183, b 49, h 72.

Repor. Nötmärken. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

655. Pieter Angellis Attributed to, Market scenes after Frans Snyders; ”Der Obstmarkt”, ”Der Gemüsemarkt”, ”Der Wildbrethändler”, ”Der Fischmarkt”.
Lähtöhinta
300 000 - 400 000 SEK
Tarjoushistoria
280 000

tarjouksesi
270 000

tarjouksesi
260 000

tarjouksesi
250 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
280 000 SEK