BESTICKSERVIS, 24 delar, silver och pärlemor, London 1896. Svenska importstämplar.

Smörgåsbestick, pärlemorskaft med crestliknande gravyr. L 16,5 -21,5.

Bruksslitage och smärre spricka i några delar.

Lähtöhinta
2 500 SEK