280
SYBORD, sengustaviansk stil. 1900-talets första hälft.
Sybord, sengustaviansk stil. 1900-talets första hälft.

Fanerat med mahogny. Ovalform på fyra raka nedåt avsmalnande ben med fotkryss. Beslag och dekorationer av mässing. L 53, B 38, H 79.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK