BÖCKER, 4 st, "Söndags Nisse" resp "Idun". 1890-tal.

Inbundna årgångar av tidningen "Söndags Nisse" åren 1895-97. Inbunden årgång av "Idun" år 1899.

Slitage.

Lähtöhinta
500 SEK