Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

FÅTÖLJER, ett par och BORD, Ole Gjerlöv-Knudsen och Torbjörn Lind, France & Son, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Teak, klädsel i svart skinn.Brickmärkta. Bordets l 58, b 66, h 31.

Klädsel med slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK