Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
28019
BOK, "En Högfeldt Bok", 1900-talets andra hälft.
Bok, "en högfeldt bok", 1900-talets andra hälft.

Vitt klotband.

Smärre slitage och fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
300 SEK