280579

René Lalique

(Ranska, 1860-1945)
René Lalique
(Ranska, 1860-1945)

VAS, glas, "Bagatelle", Lalique, Frankrike, sign.

Ovoid form med utvikt mynning. Delvis blästrat glas med dekor av av fåglar i relief. H 16.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS