SIDEBOARD, AJFA, Tibro, 1960-tal.

Teak. Tre skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning. Sex lådor. Brickmärkt. L 190, b 42, h 75.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK