TAKKRONA, mässing samt majolika, Oscariansk, sent1800-tal. H 130

Hus i Majolika, med stomme i mässing. Elektrifierad. brännglas samt hängkupa medföljer.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK