Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
281083

COLLIER samt ÖRHÄNGEN, silver med fasettslipade granater, Konrad Wahlström, Stockholm, 1945. Vikt 52 g.

Endast örhängen stämplade YW, Konrad Wahlström, Stockholm, 1945. Örhänge med skruv, h 1. Collier, l 51.

Bruksslitage, collier med senare säkerhetslås.

Lähtöhinta
1 500 SEK