BOKHYLLA, Svenska Möbler, 1900-talets första hälft.

Mörkbetsad björk,tassfötter, avdelad, 4 flyttbara hyllplan. L 194 B 35 H 105. Etikettmärkt SM.

Slitage. Mindre avslag.

Lähtöhinta
3 000 SEK