SOFFA samt HÖRNFÅTÖLJ, nyrokoko, sent 1800-tal.

Rikligt med genombruten dekor av akantus, rocailler och blommor. Soffa längd 127.

Slitage, smärre färgbortfall, fläckar, ytsmuts, enstaka mindre skador.

Lähtöhinta
5 000 SEK