BESTICK, 20 delar, "Svensk spets" div. mästare, 1900-talets första hälft, bl a G.A.B. 1200 g inkl stålblad.

7 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, såsslev ("Prinsessan Maria").

Bruksslitage och smärre repor, vissa med monogram.

Lähtöhinta
3 500 SEK