TAKLAMPA OCH LAMPETTER, 1 + ett par, Holm-Sorensen & Co, Danmark, 1960-70-tal. H 41, exklusive montering.

Mässing, modell 6395 och modell 5202.

Ej funktionstestad. Slitage. Anlöpningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK