SPEGLAR, ett par. 1800-tal. Sengustaviansk provins trol Danmark.

Förgyllda och bronserade. Stavdekorer, medaljong med profil, festonger mm. H ca 73.

Senare bakstycke och glas, senare bronsering.

Lähtöhinta
5 000 SEK