MATTA, rya, Astrid Sampe, Wahlbecks Rya, Linköping, 1960-tal. 137 x 200.

Melodi-Näckros. 100% ull. Mönstrad i grönt, vitt och blått.

Slitage. Smärre fläckar.

Muut tiedot

100 % Pure New Wool. Pattern in green and blue with water lilies.

Lähtöhinta
1 500 SEK