BARSKÅP/VITRINSKÅP, 1900-talets mitt.

Skjutdörrar i glas. Backstycke i spegelglas. Två hyllor i glas. Stående på fyra ben. L ca 106, b ca 27, h 100.

Bruksslitage. Märken och repor. Fukt fläck. Jack i kanterna.

Lähtöhinta
3 000 SEK