TVÄTTSERVIS, 5 delar, flintgods, England, 1800-talets slut.

Potta med lock, tvättfat, tvålkopp, kanna samt burk. Polykrom blomsterdekor. H 7-25.

Skador. Lagningar. Nagg. Krackelyr.

Lähtöhinta
1 200 SEK