VITRINSKÅP, art decostil, 1900-tal.

Valnöts- och rotfanerat. Skjutdörrar i glas och glasade sidor. Nedtill två skåp och tre lådor. L 117, b 42, h 170. Nyckel finns.

Slitage, smärre lagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK