SPEGEL samt KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talets slut.

Valnöt. Skuren dekor. Spegelns h 172. Konsolbordet l 92, b 48, h 76.

Slitage, sprickor och mindre skador. Renoverad och kompletterad.

Lähtöhinta
3 000 SEK