TOALETTSET, 5 delar, silver, Wang Hing & Co, Hongkong Kina, 1900-20-tal. Totalvikt 1334 g.

Spegel (l 28), dosa (diam 8,5), skrin ( l 16), två borstar (l 18-25). Svenska importstpl.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK