HYLLA. "Tokyo", Yngvar Sandström, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet 1960-tal.

Hyllor med skåpsunderdel. L 143, b 42,5, h 175. Nyckel finns.

Bruksslitage. Smärre repor. Senare nyckel.

Lähtöhinta
2 000 SEK