SEKRETÄR, 1700-tal.

SEKRETÄR, 1700-tal.

Skåp och lådor bakom skrivklaff. Lådor nedtill. Beslag av mässing. L 107. B 60. H 100.

Slitage. 1 dragring saknas. Nyckel saknas. Nyckel till innanförliggande skåp finns.

Lähtöhinta
1 500 SEK